Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Nylabone Peanut Butter Extreme Barbell Chew

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

15,00 €

» Pridėti prie pageidavimų

Nylabone Peanut Butter Extreme Barbell Chew  žemės riešutų skonio žaislas šunims, pagamintas iš kieto, tvirto nailono,  atsižvelgiant į galingų kramtytojų poreikius.

Smulkiau

Nylabone Peanut Butter Extreme Barbell Chew  žemės riešutų skonio žaislas šunims, pagamintas iš kieto, tvirto nailono,  atsižvelgiant į galingų kramtytojų poreikius.

Amžinai išliekantis skonis: Skanus žemės riešutų sviesto skonis, skatinantis  šunį ilgiau kramtyti

Puikiai tinka dantų higienai:  nedideli šereliai ant kaulo, atsiradę kramtymo metu,  veikia kaip mini dantų šepetėlis, kuris padeda išlaikyti dantis švarius ir neleidžia susidaryti apnašoms.

Nugalėkite nuobodulį: patenkinkite natūralų savo šuns norą kramtyti ir užimkite jį  kuo nors skaniu ir tinkamu ilgalaikiam  kramtymui.

• Žemės riešutų sviesto skonis
• Idealiai tinka dideliems šunims iki 23 kg

Kaulo ilgis: 19,7 cm

 

Patarimai, kaip geriausiai išnaudoti šuns žaislą „Nylabone“

• Norėdami sujaudinti savo šunį nauju kramtuku, paprasčiausiai patrinkite jį į  kietą, šiurkštų paviršių, kad pagyvintumėte skonį, tokiu pačiu būdu atgaivinkite seną kaulą.
• Kad kramtomas kaulas  būtų švarus, j šveiskite šepetėliu po šiltu vandeniu, naudodamos švelnų, netoksišką ploviklį, ir gerai nuplaukite.
• Reguliariai tikrinkite savo šuns kramtuką, įsitikinkite, kad jis sveikas ir nepažeistas,  nėra atskilusių gabalų. Visada pakeiskite, jei pagaliuko galai yra nusidėvėję arba jei jis tampa per mažas, kad būtų galima saugiai kramtyti.
• Šie nevalgomi kramtukai yra pagaminti iš nailono. Jie NĖRA skirti vartoti.

„Nylabone Extreme“ kaulų ir kramtomųjų žaislų asortimentas yra tinkamas jūsų šuniui, jei jis mėgsta kramtyti! Šie kramtomieji žaislai turi skanų kiaulienos,  tai reiškia, kad skonis jausis  tol, kol  žaislas bus kramtomasis. 

Medžiagos yra tokios pat kietos kaip ir tikrieji kaulai, tačiau jos nėra tiek  pavojingos. Žaislai gaminami  daugiau nei 50 metų. Gamybos procso metu įsitikinama, kad zaislai neskilinėja,  lygus paviršius kramtant tampa šiurkštus,  ant kaulo susidaro maži šeriai, kurie veikdami kaip mini dantų šepetėlis, kuris padės išlaikyti jūsų šunų dantis švarius ir užkirsti kelią apnašų kaupimuisi. Jei jūsų šuo kiek nors atsikando, tai turėtų būti tik mažas , ryžių grūdo dydžio, gabaliukas , todėl engvai  praryjamas, nesukeliant uždusimo pavojaus