Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

CROCI Probiotics Car Interior 250 ml

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

14,50 €

» Pridėti prie pageidavimų

CROCI Probiotics  Car Interior PROBIOTIKŲ pagrindu sukurtas valiklis  automobilių salonams.

Smulkiau

CROCI Probiotics  Car Interior PROBIOTIKŲ pagrindu sukurtas valiklis  automobilių salonams.

Dezodorantis ir dezinfekuojantis purškalas, kuriame yra natūraliai veikiančių PROBIOTICS bakterijų  biologiškai aktyvių agentų, veiksmingai ir ilgam laikui pašalina šunų ir kačių kvapą automobilio viduje (sėdynėse, kilimėliuose, bagažinėje), išskiria  subtilius aromatus ir užtikrina  valomų paviršių higieną.Valiklis  purškimas tiesiai ant norimo valyti  paviršiaus mažiausiai 40-50 cm atstumu. Nenaudokite sėdynėms iš švelnaus audinio . Prieš pradedant valymą, rekomenduojama išbandyti produktą mažame paslėptame kampe.

Sudėtis: vanduo, PEG-40 hidrintas ricinos aliejus, kvepalai, natūralus koncentratas iš nepatogeninių bakterijų sporų, ksantano guma, citrinos rūgštis, benzisotiazolinonas, metilsotiazolinonas.

Pakuotė: 250 ml

 
 
 
 
634/5000
 
PROBIOTINIS ANTIDORIŲ HIGIENIZATORIUS AUTOMOBILIŲ SALONAMS
Naujoviški produktai, turintys probiotikų. Dezodorantas ir dezinfekuojantis purškimas, kuriame yra natūraliai veikiančių "PROBIOTICS" biologiškai aktyvių agentų, veiksmingai ir ilgą laiką pašalina šunų ir kačių kvapą automobilio viduje (sėdynės kilimėlio keleivių salone), atpalaiduojantis subtilus aromatus ir užtikrinant apdorotų paviršių higieną. Purškiamas purškimas tiesiai ant paveikto paviršiaus mažiausiai 40-50 cm atstumu. Nenaudokite švelnioms audinio sėdynėms. Prieš pradedant gydymą, rekomenduojama išbandyti produktą mažame paslėptame kampe.