Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Active Pet Life Kelparen

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

19,70 €

» Pridėti prie pageidavimų

Active Pet Life Kelparen dantų lazdelės yra vienintelis produktas rinkoje, kuriame veikliosios medžiagos derinamos su mechaniniu valymu.

Smulkiau

Šunys ir katės  dažnai turi užleistą  problemą - dantų akmenis, apnašas ir blogą burnos kvapą. Tai dažnai sukelia tokias ligas kaip  periodontitas, gingivitas ar dantų netekimas, kurie yra labai skausmingi, komplikuoti ir sunkiai gydomi.

Kodėl gyvūno burnoje atsiranda problemų?
Bakterijos, maisto atliekos ir cheminės medžiagos seilėse nusėda ant kačių ir šunų dantų. Šios medžiagos kartu sukuria apnašas, kurios padengia dantis. Laikui bėgant apnašų sluoksnis sutvirtėja ir prie jo prisijungia kitos rūšies bakterijos, kurios gali patekti po dantenomis. Dėl to atsiranda dantų uždegimas ir gali atsirasti „kišenės“ dantenose, kur gali susikaupti maisto likučių. Be bakterijų, kalcis taip pat nusėda dantų apnašose ir laikui bėgant virsta dantų akmenimis - tartaru. Tartras yra labai porėtas, prie jo lengvai prilimpa kitos bakterijos ir apnašos. Jei tartaro sluoksnis yra storas, jis dirgina dantenas ir sukelia gingivitą bei uždegimą. Šalutinis šio proceso poveikis yra labai blogas kvapas, kurį sukelia bakterijos ir maisto likučiai.

Kelparen dantų lazdelės - dantų ir dantenų problemų prevencija: Kelparen dantų lazdelės buvo sukurtos siekiant pasiūlytii gyvūnėlių savininkams kuo efektyvesnį produktą, panaudojant veikliųjų medžiagų sinergiją ir mechaninį valymą, siekiant išspręsti gyvūnų burnos ertmių problemas

  • pašalina ir užkerta kelią blogam burnos kvapui
  • apsaugo nuo apnašų ir akmenų susidarymo
  • apsaugo nuo periodontito ir gingivito
  • sumažina dantenų paraudimą ir ramina sudirgintas gleivines

Trigubas Kelparen efektas: Dantų lazdelės yra vienintelis produktas rinkoje, kuriame veikliosios medžiagos derinamos su mechaniniu valymu.

Hialurono rūgštis: Ramina dantenas: Natūralus priemonė. Ramina ir padeda gydyti sudirgintas dantenas. Burnoje jis apsaugo nuo dantenų uždegimo ir gingivito bei periodontito vystymosi.
Jūrų dumbliai: pašalina apnašas ir blogą burnos kvapą: Ascophyllum nodosum yra jūros dumbliai, turintys unikalių medžiagų, pakeičiančių seilių sudėtį. Jis veiksmingai slopina blogą burnos kvapą, apsaugo nuo apnašų susidarymo ir minkština tartarą.
Dantų lazdelės: Mechaninis valymas: Kramtomos želatinos lazdelės nuo dantų paviršiaus mechaniškai nuvalo apnašas ir akmenis.
 
Dozavimas
Kelparen sukūrė Čekijos veterinarijos gydytojai ir biologai, daugiausia atsižvelgdami į mažas šunų veisles ir kates, , turinčias dažniausiai pasitaikančias dantų ir dantenų problemas.

Kelparen skirkite kasdien pagal šuns ar katės dydį. Produktas turėtų būti naudojamas ilgą laiką, jei jis yra skirtas profilaktiškai apsaugoti dantis ir dantenas. Dantų lazdelės gali būti naudojamos kaip gydymas ar atlygis, arba kaip mokymo priemonė šunims. Vienoje pakuotėje yra 30 dantų lazdelių, tai yra  mėnesio norma  mažiems šunims ir katėms.

Katės - 1 lazdelė per dieną

Šuo <10 kg - 1 lazdelė per dieną

Šuo 10-25 kg - 2 lazdelės per dieną

Šuo> 25 kg - 3 lazdelės per dieną

Poveikis patikrintas atliekant nepriklausomą tyrimą
Produkto veiksmingumas buvo išbandytas bendradarbiaujant su veterinarais šešiose vietose. Tyrime dalyvavo 30 šunų, kurie du mėnesius nuolat vartojo Kelparen. Po mėnesio 85% atvejų blogas burnos kvapas labai sumažėjo. Po dviejų mėnesių gydymo dantų apnašos sumažėjo 76% atvejų, o dantų apnašos - 62% atvejų. Veterinarai taip pat pastebėjo, kad gleivinės patinimas atslūgsta ir sumažėja dantenų paraudimas. Kai kuriais atvejais pažeistos dantenos nebekraujuoja savaime.

Efektyvumo bandyme dalyvavo: MVDr. Vladěna Štrosová iš Veterinarijos klinikos „Rozárka“ Hradec Králové mieste, MVDr. Jakub Košťál iš „Klinika u nádraží in Česká Třebová“, MVDr. Jiří Homolka iš „Veterina Zbuzany Rychnov nad Kněžnouu“, MVDr. Janas Karbanas iš „Veterinární“ greitosios pagalbos Rychnov nad Kněžnou mieste, MVDr. Radek Palán iš „Česká Třebová Centrum veterinární péče“, o šeštoji svetainė norėjo likti anonimiška.