Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Non- stop Free motion

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

73,90 €

» Pridėti prie pageidavimų

  • Non- stop Free motion pakinktai šunims yra reguliuojamo dydžio, tinka visoms šunų veislėms ar tipams ir skirti sportuojantiems šunims.

Smulkiau

  • Non- stop Free motion pakinktai šunims:
  • Nespaudžia kvėpavimo takų
  • Koreguoja traukimo taškus
  • Reguliuojamas dydis
  • Idealus pasirinkimas individualioms disciplinoms
  •  Tinka visoms šunų veislėms ar tipams

Free Motion pakinktai šunims - tai pakinktai sportuojantiems šunims. Su šiais pakinktais šuniui niekada nespaus kvėpavimo takų, net ir tempimo metu. Non- stop Free motion pakinktai šunims suteikia šuniui didesnę judesio laisvę tuo pačiu išsaugant jėgas. Siekiant sumažinti riziką nugaros traumoms, Free motion pakinktai šunims gali būti priderinti kiekvienam šuniui. Idealus pasirinkimas individualių disciplinų kinkinių sporte atstovams, nes lynas nuo juosmens, dviračio ar paspirtuko sudaro didesnį kampą, ko pasekoje įprasti pakinktai neleidžia laisvai judėti šuns klubams.

Free Motion pakinktų šunims  kūrėjų tikslas buvo sukurti pakinktų dizainą suteikiantį šuniui daugiau judėjimo laisvės tempimo metu. Taisyklingas tempimo kampas netrukdo šuns judesių ir neeikvoja papildomų jėgų judant. Šia pakinktai idealus pasirinkimas tiems, kas nori, kad jų šuo trauktų. Nesvarbu ar tai pasivaikščiojimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, kinkinių sportas ar net medžioklė. Su šiais pakinktais jūsų augintinis galės pademonstruoti visas savo galimybes, nes Free Motion pakinktų šunims dizainas sukurtas pagal šuns anatomija. 

Non Stop dogwear kompanija visuomet bendradarbiauja su ilgametę patirtį turinčiais rogininkais bei veterinarijos specialistais, kurių patarimų ir konsultacijų dėka mūsų produktai yra sukurti Jūsų augintinio patogumui.

DydisMAX kaklo angaKaklo apimtis Veislių tipų pavyzdžiai
3 35 cm 28-33 cm Parson Russel Terrier
4 40 cm 33-36 cm English Cocker Spaniel
5 44 cm 36-40 cm Border Collie
6 48 cm 40-44 cm Australian Shepherd
7 52 cm 44-48 cm Magyar Vizsla male
8 56 cm 48-52 cm German Shorthaired Pointer
9 60 cm 52-56 cm German Shepherd