Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Orbiloc Dog Dual Safety Light

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

26,60 €

» Pridėti prie pageidavimų

Orbiloc Dog Dual Safety Light  yra aukštos kokybės lengva LED saugos švieselė, kuri užtikrina, kad jūs ir jūsų keturkojis  draugas būsite matomi prieblandoje ar tamsoje iki penkių kilometrų atstumu

Smulkiau

Orbiloc Dog Dual Safety Light  yra aukštos kokybės lengva LED saugos švieselė, kuri užtikrina  jūsų ir jūsų keturkojo draugo saugumą tamsiu paros metu.  

Privalumai:

5 km MATOMUMAS: Orbiloc Dual Safety Light  yra aukštos kokybės lengva LED saugos švieselė, kuri užtikrina, kad jūs ir jūsų draugas būsite matomi prieblandoje ar tamsoje iki penkių kilometrų atstumu.

3 METŲ GARANTIJA: Unikalus Orbiloc Dual Safety Light  švieselės dizainas užtikrina  stiprumą, patikimumą ir saugumą. Dėl tvirtos LED technologijos  ir mokslinių bandymų rezultatų , gamintojai  suteikia Orbiloc Dual Safety Light  švieselei 3 metų garantiją.

Pagaminta DANIJOJE: Orbiloc yra viena iš pirmaujančių saugos švieselių gamintoja pasaulyje. Nuo 2009 Orbiloc gamina aukščiausios kokybės ir ilgaamžiškumo Danish Made LED saugos švieseles.


LED technologija ir unikalus lęšių dizainas leidžia būti matomu net 5 km atstumu. Švieselės  užtikrina, kad jūs abu būsite  kitiems eismo dalyviams matomi tamsoje, taip iki minimumo sumažinant  avarijos ar pavojingos situacijos riziką. Su Orbiloc Dual Safety Light  šviesele kiti eismo dalyviai galės pamatyti jus iš penkių kilometrų atstumo, o tai  pakankamas laikas įvertinti situaciją.

Orbiloc Dual Safety Light švieselė atlaiko  100 kg. apkrovą. Švieselės yra 100% atsparios vandeniui ir suteikia jums ar jūsų šuniui galimybę išsimaudyti, vaikščioti per lietų ar žaisti ant sniego. Jos puikiai veikia nuo +50 iki -40C ° temperatūroje.


Orbiloc Dual Safety Light švieselė  taip pat labai lengvai valdoma
. Norėdami pasirinkti funkciją , tiesiog pasukite apsukimų režimo  parinkimo žiedą Selector Ring į kairę arba į dešinę. Švieselė mirksės   arba degs  pastoviai: informacija matyti  ant lęšio, todėl galėsite lengvai rasti norimą funkciją.

Elementai  veikia 100 valandų, kuomet šviečia pastoviai, ir 250 valandų, kai mirksi.

Orbiloc Dual Safety Light švieselė  yra modernaus dizaino, 35mm x 20mm dydžio, sveria tik 19 gramų ir yra aptakios formos. Todėl jūsų šuo su ja visada jausis patogiai: nesvarbu ar jis guli ar laksto tamsoje. Moderni švieselės  konstrukcija užtikrina, kad Orbiloc Dual Safety Light švieselė yra atspari vandeniui visais atvejais - ar tai būtų įjungta ar išjungta.


Specifikacija:

 • matomumas 5 km atstumu
 • atspari vandeniui iki 100 m gylyje
 • atspari smūgiams - išlaiko iki 100 kg apkrovą
 • 3 metų garantija
 • dvi funkcijos: mirksinti šviesa ir pastovi šviesa
 • ilgas baterijos veikimo laikas: 100 val pastoviai šviečiant ir 250 val mirksint
 • lęšio konstrukcija suteikia 270 laipsių matomumo galimybę
 • viekia temperatūroje nuo +50 iki -40 C °

Spalvos:

Penkios švieselių spalvos suteikia galimybę panaudoti tinkamą spalvą konkretiems tikslams.

 • Geltona: esant rūkui ar miglotam orui geltoną spalvą akys mato geriausiai. Geltona spalva nedirgina akių. Ši spalva naudojama  įspėjamiesiems ženklams ir kelio darbams, kuomet vairuotojai privalo  sulėtinti greitį.
 • Raudona: tai spalva, kuri signalizuoja pavojų, ir yra naudojama  automobiliuose bei kitose transporto priemonėse stabdžių signalams ir kt. tikslams. Mūsų akys yra įpratę atkreipti dėmesį  į šią spalvą. Be to raudona spalva nedirgina akių.
 • Mėlyna: mėlyna spalva išsiskiria iš įprastų eisme naudojamų šviesos signalų. Ši spalva  turi prevencinį poveikį ir yra naudojama policijos, greitosios pagalbos, gaisrinės mašinose ir avarijos vietose, perspėdama vairuotojus judėti lėčiau.
 • Balta:  balta šviesa yra plačiausiai eisme naudojama spalva. Balta šviesa sklinda greičiau nei spalvota šviesa, todėl ji prasisviečia net per storą kailį.
 • Žalia: žalia spalva veikia raminančiai ir tyrimai parodė, kad žalią šviesą  mes fiksuojame geriausiai. Ši spalva puikiai tiks esant  saulėtam ir giedram  orui.
 • Turkio: turkio  spalva yra mėlynos ir žalios spalvos mišinys, artimas vandenyno spalvai. Turkio šviesa yra puiki neutrali  spalva, kuri tiks  prie bet kokios įrangos .
 • Rožinė: rožinė spalva dažnai siejama su jautrumu, mandagumu ir mielumu. Rožinė šviesa - tai violetinės ir raudonos spalvos mišinys, simbolizuojantis energiją, entuziazmą ir smagumą. Rožinė šviesa tinka prie bet kokios spalvos daiktų.
 • Juoda: juoda šviesa pasižymi išskirtine, minimalistine ir rafinuota išvaizda ir  baltos spalvos ksenono šviesa. Juoda šviesa puikiai tinka tiems, kurie vertina išskirtinę, efektingą ir futuristinę išvaizdą.

 

Dizainas:

 • modernus, plokščias ir suapvalintas dizainas
 • dydis: 48*30*24 mm
 • svoris tik 19 gr.

Svoris ir dizainas leidžia naudoti švieselę visų dydžių šunims - net ir mažų veislių šunims.

Orbiloc Dual Safety Light švieselė yra patvirtinta IPX8. IPX serifikatas nurodo, kiek produktas yra atsparus vandens lašams, lietui ar vandenyje. Orbiloc Dual Safety Light švieselė  turi aukščiausią šio sertifikato įvertinimą ( IPX8), kuris patvirtina, kad švieselė veikia ir po vandeniu. Orbiloc Dual Safety Light švieselė
buvo testuota atsparumui slėgiui po vandeniu: ji 1 val išlaikė 10 barų slėgį ( atitinka 100 m gylį).

Orbiloc Dual Safety Light švieselė išlaiko 100 kg apkrovą ir yra puikus sprendimas dideliems ir sunkiems šunims ir šunims, kurie laksto laisvai, pvz. miške. LED technologijos dėka Orbiloc   Dog   Dual     švieselei neturi įtakos slėgio pokyčiai , vibracija ar smūgiai. Galite išmesti, numesti švieselę ar net pervažiuoti per ją – švieselė vis tiek veiks.


Dvi funkcijos:

Mirksėjimo funkcija: judesys dirgina akis ir jus pastebės greičiau.

Pastovios šviesos funkcija: padeda kitiems eismo dalyviams nustatyti jūsų poziciją ir distanciją.


Komplekte yra:

 • 1. Orbiloc Dual Safety Light švieselė
 • 2. Orbiloc   Rubber strap
 • 3. Vartotojo instrukcija

Orbiloc Dual Safety Light švieselė yra tvirtinama tiesiogiai prie antkaklio 2 auselių, esančių ant švieselės pagalba. Auselių dydis atitinka normalaus medžioklinio antkaklio matus ( 24 mm pločtis ir 4 mm storis)

Antkakliams, kurie neatsisega ir yra platesni ar storesni, naudojama Orbiloc Rubber Strap juostelė.

- Montavimo  principas yra žinomas kaip žibintų ir fotoaparatų tvirtinimas prie brangių Mountain Bike dviračių ir yra labai patikimas.
- Orbiloc   Rubber strap  elastingumas ir sukibimas  užtikrina puikią Orbiloc  Dog  Dual švieselės fiksaciją ant visų antkaklių, petnešų ir pavadėlių

1. Perverkite Orbiloc    Rubber  Strap   per abi Orbiloc Buckle auseles.
2. Uždėkite Orbiloc   Dog   Dual  švieselę ant antkaklio /pakinktų ir sukryžiuokite abu  Orbiloc  Rubber Strap galus tarpusavyje.
3. Užkabinkite vieną Orbiloc  Rubber  Strap galą ant priešingoje pusėje esančio Orbiloc Buckle griovelio

4. Pakartokite tą patį veiksmą su kitu  Orbiloc   Rubber Strap galu


Orbiloc Dual Safety Light švieselės prisegimui  gali būti naudojamas Orbiloc Clip.


Svarbu žinoti:

Garantinis 3 metų laikotarpis taikomas tik Orbiloc Dog Dual švieselei.

Priedams garantija netaikoma.

Garantija netaikoma šiems atvejams: normalus nusidėvėjimas, oksidacija, modifikacija ar daliniai pakeitimai, neteisingas saugojimas, netinkama  priežiūra, aplaidus elgesys ir jei švieselė yra naudojama tikslui, kuriam ji  nėra skirta.

GARANTIJA NETAIKOMA, JEI ELEMENTAI KEIČIAMI NESINAUDOJANT Orbiloc Service Kit  KOMPLEKTU.