Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu specialių pasiūlymų nėra

Non-stop Paw Ointment

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

16,00 €

» Pridėti prie pageidavimų

Non-stop Paw Ointment tepalas  yra unikali pėdučių apsaugos priemonė, nes praleidžia orą  ir leidžia pasišalinti drėgmei - tai yra svarbu, nes šuns letenos prakaituoja.

Smulkiau

Non-stop Paw Ointment 100% natūralus pėdučių tepalas su gydomuoju ir profilaktiniu poveikiu.

Šunų kojos yra paveikiamos aštrių kraštų, ledo, sniego, kelių druskos, žvyro ir karšto asfalto. Kad pėdutės tinkamai  prisitaikytų prie aplinkos, jos  turi būti prižiūrimos  ištisus metus. Tada šuo nesijaus blogai, o pėdutės išliks minkštos ir tvirtos.

Paw Care bazė yra odos kremas,  specialiai sukurtas žmonėms turintiems alergiją ir kenčiantiems nuo bėrimo. Kremas buvo išbandytas su šunimis ir davė labai gerą rezultatą.Šis pėdučių tepalas apima  „viskas viename “, sąvoka, yra ilgalaikis ir gali būti naudojamas ištisus metus tiek prevencijai, tiek esant įtrūkimams bei žaizdoms.

Non-stop Paw Ointment tepalas yra pralaidus, todėl skystis lengvai pasišalina  iš žaizdų. Kadangi tepale nėra vandens, jis išliks minkštas ir neužšals, net ir esant šaltai temperatūrai. Nėra pavojaus, jei šuo palaižys šį tepalą, nes jame yra tik natūralūs ingredientai. Laktoferinas ir arnika yra du pagrindiniai ingredientai. Laktoferinas yra su geležimi susijęs baltymas, kurį galima rasti, pavyzdžiui, motinos piene. Jis duoda daug naudos sveikatai, pavyzdžiui, imuninės sistemos stiprinimas, su amžiumi susijusių traumų prevencija, sveikos žarnyno floros skatinimas ir uždegimo bei alergijos prevencija. Arnika yra priemonė, slopinanti uždegimą ir skausmą raumenyse, kas skatina geresnį žaizdų gyjimą.

Rekomenduojama:

Reguliarus Non-stop Paw Ointment apsaugos pėdutes nuo išsausėjimo ir įtrūkimų
Šalinkite reguliariai kietą odą, kad kojos būtų minkštos ir elastingos. Negyva oda dažnai skilinėja. Galima naudoti nagų dildę.
Negalima naudoti atviroms žaizdoms.
Pėdučių tepalas yra 100 ml ir 50 ml pakuotėse.

Produkto sudedamosios dalys: Bassica napus, cocos nucifera, olea europea, cera flava, helianthus annus, laktoferinas, calendula officinalis, rosmarinus officinalis, chamaemelum nobile, arnica montana, organinė limonė, organinė linalool