Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

MIM Safe Care 2

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

280,00 €

» Pridėti prie pageidavimų

MIM Safe Care 2 yra saugus ir labai praktiškas nešiojamas narvas, užtikrinantis  saugą jūsų augintiniui keliaujant automobiliu.

Smulkiau

MIM Safe Care 2 yra saugus ir labai praktiškas nešiojamas narvas, užtikrinantis  saugą jūsų augintiniui keliaujant automobiliu. Dėl savo unikalios formos ir dizaino jūs gaunate gerai apgalvotą apsaugą  visomis kryptimis, jei įvyktų avarija. Aiškūs tvirtinimo taškai rodo, kur reikia įstatyti įprastą automobilio saugos diržą. „Care²“ narvas gerai tinka  tiek priekinėje keleivio , tiek  galinėje sėdynėje. Dėl savo unikalaus dizaino „Care²“ leidžia lengvai palaikyti ryšį su savo augintiniu vairuojant. MIM Safe Care 2  yra dviejų dydžių, mažesnio modelio augintiniams iki 5 kg, o didesnio - naminiams gyvūnams iki 9 kg.

MIM Safe Care 2  narvas buvo išbandytas  smūgiams , naudojant tą patį metodą, kaip ir atliekant vaikų kėdučių smūgio bandymus (ECE R44) Švedijos RISE tyrimų institutuose. Patentuota „Care²“ yra pagaminta iš aliuminio ir atsparaus skilimui nailoninio plastiko, kuris gali atlaikyti didelius temperatūros pokyčius nepakenkdamas stiprumui. Nuožulni  konstrukcija yra skirta pagerinti narvo smūgio charakteristikas ir sumažinti žalos pavojų susidūrimo metu. Dvi durys pagamintos iš sustiprinto plastiko, praktiška ir patogi nešiojimo rankena bei įmontuotas termometras su gradacija Celsijaus ir Farenheito skalėse.

 


Didelis L
Prekės ženklas:                 MIM Safe
Produkto pavadinimas:      C are²
Pakuotė:                            410x420x505mm
Spalva:                              geltona ir pilka
Dydis:                                440x410x480mm
Produkto svoris:                5,6 kg
Maks. augintinio svoris:    9kg

„MIMsafe Care²“ narvas yra skirtas naudoti automobilio keleivio ar galinėje sėdynėje ir tvirtinamas saugos diržais. Tačiau tam tikru atveju „MIMsafe Care²“ narvas gali būti dedamas į transporto priemonės bagažinę, užtikrinant, 
kad narvas nepateks į transporto priemonės deformacijos zoną. (Rekomenduojamas atstumas tarp narvo ir
automobilio bagažinės dangčio yra 250–300 mm)

„MIMsafe Care2“ narvui buvo atlikti griežti sumūginiai testai Švedijos RISE tyrimų institutuose.