Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

MultiCage single XL

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

438,90 €

Su nuolaida!

-30%

627,00 €

» Pridėti prie pageidavimų

MultiCage single vienvietis narvas šunims tvirtos,  kvadratinės konstrukcijos narvas tinkamas naudoti transporto priemonėse, nameliuose ant ratų, mikroautobusuose ir pikapuose

Smulkiau

MultiCage“ yra saugus ir labai praktiškas šunų narvas, užtikrinantys saugumą tiems, kurie jums iš tikrųjų svarbūs, jei netikėtai įvyktų avarija. Dėl tvirtos, kvadratinės konstrukcijos narvas tinkamas naudoti transporto priemonėse, nameliuose ant ratų, mikroautobusuose ir pikapuose. Priedai, kaip specialūs tvirtinimo įrankiai, suteikia galimybę esant reikalui efektyviai sujungti kelis narvus.

Švedijos RISE tyrimų institutuose „MultiCage“ narvams buvo atlikti griežti avarijų  bandymai, naudojant tą patį metodą, kaip ir bagažinių atsparumui automobiliuose, ECE R17. „MultiCage“ narvas  yra sustiprinto dizaino ir pagamintas iš cinkuoto plieno, dažyto poliuretano dažais atspariais oro sąlygoms. Konstrukcija sumažina sužalojimo riziką, o pasirinktos medžiagos pašalina skilimo riziką, suteikiant  narvui galimybę absorbuoti energiją.

Narve yra sklendės  ir tvirtinimo kabliai su greitu užraktu, kad būtų paprasčiau pritvirtinti transporto priemonėje. Praktiškos ištraukiamos kėlimo rankenos ir rakinamos durys su dujine spyruokle padeda laikyti duris atidarytas esant reikalui.

„MIMsafe MultiCage“ narvui buvo atlikti griežti susidūrimo testai Švedijos RISE tyrimų institutuose.

 

 

Single XL

Prekės numeris:               56175

Pakuotė:                          1025x880x220mm

Spalva:                             pilka

Dydis:                               840x750x940mm

Produkto svoris:                38kg

 MultiCage“ narvas tinka transporto priemonėms , nameliams ant ratų, mikroautobusams ir pikapams su krovinių tvirtinimo kilpomis . Nerekomenduojama narvo statyti  transporto priemonės bagažinėje prieš galinę sėdynę, tačiau tai nėra draudžiama.

Jei ketinate narvą pastatyti bagažinėje  prie galinės sėdynės, turite įsitikinti, kad jis netrukdo transporto priemonės deformacijos zonai. (Rekomenduojamas atstumas tarp narvo ir automobilio bagažinės dangčio yra 250–300 mm).

Pastaba: jei ketinate statyti  narvą už galinės sėdinės , labai rekomenduojame pasirinkti kitą „MIMsafe“ Variocage modelį.