Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Variocage Minimax Single L

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

506,00 €

» Pridėti prie pageidavimų

Variocage Minimax Single  L vienvietis  narvas mažų veislių šunims ir katėms.

Smulkiau

Variocage Minimax Single L vienvietis  narvas mažiausiems šeimos nariams. MIMsafe Variocage Minimax pritaikytas mažesnių naminių gyvūnėlių transportavimui. Dėka siauresnių atstumų tarp visų mvamzdelių jis tinka tiek mažesniems šunims, tiek katėms. MiniMax modelis užtikrina  mažam augintiniui tokią pačią visišką apsaugą, kokią didesni šunys gauna didesniuose  narvuose. MIMsafe Variocage Minimax narvas  tinka jūsų augintiniui!

Eisme dalyvaujančio šuns savininkui, norinčiam saugiausio  narvo / dėžės savo augintiniui gabenti transporto priemonėms, siūlome „MIMsafe Variocage Minimax“. Avarijos metu patirtas smūgis patikrintas SP, Švedijos techninių tyrimų institute Borås, naudojant bandymo metodą SPCT, Safe Pet Crate Test . Avarijos metu „MIMsafe Variocage Minimax“ kontroliuojamu būdu yra suspaudžiamas išilgai transporto priemonės suspaudimo  zonos, taip apsaugant tiek augintinius, tiek keleivius nuo padidėjusio sužeidimo rizikos. Narvas / dėžė yra aprūpinta evakuacijos liuku, jei avarijos metu durys užblokuotos. Šis modelis yra 455 mm aukščio, o jo vidinis aukštis yra 435 mm, tinka šunims, kurių ketera yra 38 cm. Narvo / dėžės gylis yra reguliuojamas.

Dėvėjimo metu veikiamos detalės , tokios kaip durys ir grindys, yra apsaugotos nuo korozijos. Durelėse yra saugos užraktai ir dujinės hidraulinės spyruoklės, leidžiančios geriau valdyti duris. Durų rankenos taip pat gali būti naudojamos kaip talpos daiktams. MIMsafe Variocage Minimax sukūrtas ir pagamintas Švedijoje MIM Construction AB kompanijoje.

Artikulas                             Nr. 00390
Produkto rūšis                    Variocage
Gylis                                   570 - 770 mm
Plotis                                  450 mm
Aukštis                               455 mm
Svoris                                10 kg
Pakuotės matmenys ir svoris 670 x 600 x 230 mm / 13 kg

Daugiau informacijos:

https://www.mimsafe.se/en/safety-products/variocage/variocage-minimax/

PREKĖ PAGAL UŽSAKYMĄ. Užsakymo įvykdymo terminas apie 2 savaites.