Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

K9FITbone

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

75,00 €

» Pridėti prie pageidavimų

K9FITbone ™ kaulo pavidalo treniruoklis šunims padės nestabilumo treniruotes  papildyti  jėgos, ištvermės, kūno suvokimo, pusiausvyros ir lankstumo lavinimo pratimais.

Smulkiau

K9FITbone ™ kaulo pavidalo treniruoklis šunims padės nestabilumo treniruotes  papildyti  jėgos, ištvermės, kūno suvokimo, pusiausvyros ir lankstumo lavinimo pratimais. Naujas kaulo formos balansinis diskas yra  įdomus ir estetiškas šunims. Tai  suapvalintu paviršiumi treniravimo  įrankis, kuris atlaiko didelius smūgius.

K9FITbone ™ kaulo pavidalo treniruoklis šunims turi neaukštą platformą, tad puikiai tinka  tiek mažiems, tiek dideliems šunims. Profesionalios kokybės tvirta  PVC medžiaga, sukurta naudoti su šunimis, užtikrina puikių sukibimą ir yra atspari šunų nagams.

Maži šunys gali stovėti ant kaulo su visomis  keturiomis  letenomis , o dideliems šunims  galima naudoti vieną kaulą priekinėms kojoms ir kitą kaulą užpakalinėms kojoms. K9FITbone ™ kaulo pavidalo treniruoklio šunims nelygus darbinis paviršius  stimuliuoja nervus. Pratimų sudėtingumas gali būti koreguojamas, pripučiant ar išleidžiant orą. 

Matmenys: 58 cm lgio, 29 cm pločio ir 10 cm aukščio.

Spalvos:

Šviesiai mėlyna

Gelsvai žalia

Oranžinė

Violetinė

Purpurinė

KLIENTUI SIUNČIAMA TUO METU TURIMOS  SPALVOS TRENIRUOKLIS.

Bobbie Lyons:

"Naujasis  K9FITbone yra labai universalus  balanso treniruoklis. Vertikalus  judėjimas K9FITbone treniruokliu skatina šunį mankštinti pilvo raumenis, išilginius stuburo raumenis (pagrindinius ir liemens raumenis), taip pat atraminius  raumenis aplink klubus ir pečius. Yra 10 priežasčių, dėlkurių aš manau, kad K9FITbone yra nuostabus. "

 

K9FITbone ™ kaulo pavidalo treniruoklį šunims galite užsisakyti Sled dogs Baltic parduotuvėje Šeškinės 59, Vilniuje, www.edog.lt. Tel.pasiteiravimui: 864012815,info@sleddog.lt