Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Dr. Clauder's Futtersoße Poultry 400 ml

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

4,30 €

» Pridėti prie pageidavimų

Dr. Clauder's Futtersoße Poultry padažas šunims vištienos skonio, skirtas sausam maistui paskaninti.

Smulkiau

Dr. Clauder's Futtersoße Poultry padažas šunims vištienos skonio, skirtas sausam maistui paskaninti.
Sumaišykite 10% sauso maisto kiekio  su padažu, sumaišykite su likusiu maistu  ir leiskite jiems pastovėti  prieš maitinimą. Tuo pačiu metu jūs taip pat galite sumaišyti skirtingus padažus vienas su kitu ir taip rasti  sudėtingus skonius. 
Taip išvengiama nuobodulio ir skatina nuolatinį maisto priėmimą. 
Pašarai gaminami be cheminių priedų. Dėl specialaus gamybos proceso, padažai ilgai nesugenda.

Futtersoße padažai šunims stiprina imuninę sistemą,

Cinkas: Cinkas yra vienas iš esminių mikroelementų organizme kuris nėra kaupiamas , todėl turi būti gaunamas iš maisto reguliariai. Cinkas dalyvauja daugiau kaip 300 fermentų susidaryme, taip pat  ir apykaitoje, ypač būtinas angliavandenių ir baltymų apykaitai. Cinkas stiprina imuninę sistemą,  dalyvauja ląstelių augimo ir insulino išlaikymo procesuose ir pagreitina uždegiminių  ligų gijimą.

Futtersoße padažai šunims gerina žarnyno veiklą:

Mielės: teigiamas poveikis mielių dėl šunų sveikatai ir aktyvumui. Mielės turi teigiamą poveikį   didinant medžiagų apykaitą ir ilginant  reprodukcinį  ciklą,  teigiamai veikia  žarnyno sveikatą.

Futtersoße padažai skatina sveiką odą ir palaiko blizgų kailį: 
Futtersoße padažai , kurių sudėtyje yra vitamino biotino, kuris taip pat žinomas kaip odos apsaugos vitaminas,palaiko sveiką odą ir blizgų kailį.

Maisto padažas užtikrina geresnį skysčių lygį šunų kūne: 
norint išlaikyti šunis tinkamą sveikus ir budrius, labai svarbu, kad jie visada sugertų pakankamai skysčio.Subalansuotas vandens balansas yra ne tik svarbus fiziškai aktyviems šunims. Visiems šunims itin svarbu, kad organizme būtų pakankamai skysčių (dėl to sveikatos problemų gali būti išvengta). Savo viliojančiomis skonio medžiagomis padažas padeda išlaikyti pusiausvyrą tarp skysčių ir sauso maisto.

Maisto padažas suteikia gerą skonį, geresnį norą maistui. 
Maisto padaže yra vitamino E, kuris apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Laisvieji radikalai, be kita ko, skatina greitesnį senėjimą. 
Dėl puikios skonio ir natūralaus aromato, maisto padažas užtikrina, kad jūsų šuo puikiai valgys  įprastą sausą šunų maistą.

 Maisto padažas gali būti dedamas į bet kokį sausą maistą. Galite Futtersoße pdažą duoti gryną, įpilant jį į  dubenį, šuo puikiai priims šią   paprasto vandens. alternatyvą 

Sudėtis: geriamasis vanduo, mėsa ir kiti šalutiniai produktai (paukštiena 4%), augaliniai šalutiniai produktai, aliejus ir riebalai, mielės, lecitinas

Sudedamosios dalys: žalieji baltymai 1,5%, žali riebalai 3,9%, žalias pluoštas 0,05%, neapdoroti pelenai 0,8%, drėgmė 91%

Priedai / kg; vit. A 1.250IU, vit.D3 20IU, vit. E 0.75 mg, vit. B1 1,5 mg, 1,5 mg B2, B6 1,00 mg, B 12 1,5 μg, 3 mg niacino, 0,8 mg folio rūgšties, 3,00 mg pantotencido rūgšties, 145 mg cholino chlorido, konservuotos su ES priedais.

Atidarytą  butelį laikykite šaltai ir sunaudokite padažą   per 21 dieną nuo jo atidarymo..