Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

begimas su sunimi

Nuo seno žinoma, kad valanda aktyviai praleista gryname ore vertingesnė, nei kelios valandos praleistos sporto salėse. Tad visi, kurie didžiąją dienos dalį praleidžia uždaroje patalpoje, prie dirbtinio apšvietimo, palinkę prie kompiuterių, turėtų nepamiršti šios tiesos. O jei dar šalia nenustygstantis keturkojis draugas...

Vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių turinčių šunis, renkasi patį priimtiniausią akyvaus laisvalaikio būdą – bėgiojimą su šunimi.

Tam, kad bėgiojimas duotų maksimalią naudą ir nepakenktų nei bėgiko, nei šuns  sveikatai reikėtų laikytis šių taisyklių:

  1. 1. Bėgimo metu turi būti atpalaidoti pečiai bei rankos. Jei laikysite pavadėlį rankose, Jūsų rankos negalės tinkamai judėti, todėl greičiau nuvarginsite kaklą, pečius ir rankas.To galima išvengti, jei šuns pavadėlį segsite prie specialiai žmogaus stuburo apsaugai sukurto diržo, kuris ne tik atlaisvins rankas, bet ir sumažins smūgį stuburui, šuns startavimo metu.
  2. 2. Bėgimas turi būti tolygus, be papildomo kūvio stuburui. Jei norite apsaugoti savo ir savo šuns stuburą, vietoje paprasto pavadėlio rinkitės  pavadėlį su amortizatoriumi ar amortizacinį lyną. Amortizatorius sušvelnins smūgius, kurių neįmanoma išvengti šuniui tempiant/bėgant šalia.
  3. 3. Šuo bėgimo metu turi jaustis komfortiškai. Šuns bėgimui tinka ir antkaklis ir pakinktai. Kuo didesnis šuo ir kuo stipriau jis tempia, tuo labiau bėgiojimui jam reikėtų rinktis pakinktus. Jie paskirsto tempimo jėgą , todėl mažiau apkraunamas šuns stuburas ir jis mažiau pavargsta
  4. 4. Bėgimui rinktis miško, lauko takelius, bet ne šaligatvį ar asfaltą. Kietas paviršius ne tik kenkia bėgiko ir šuns judėjimo sistemai, bet įkaitęs asfaltas pažeidžia šuns pėdutes, ko pasekoje šuo turės dėvėti batelius ir jo laukia ilgas gydymas.
  5. 5. Bėgimą pradėti gera nuotaika. Tai komandinis darbas, tad abu bėgikai: žmogus ir šuo, bėgdami  turi jaustis puikiai.