Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Šuns kaklo apimties matavimas

Kaip išmatuoti šunus kaklo apimtį.


Kaklo apimties matavimas
- išmatuokite atstumą nuo kaklo pagrindo ties ketera iki krūtinkaulio aukščiausio taško ir padauginkite gautą matmenį iš dviejų. Matuokite su matavimo juosta pagal kailį, laikykite juostą gerai priglūdusią, bet ne įtemptą. Matuokite šunį, bet ne kailį! Matuokite tik vieną šuns kaklo pusę ir padauginkite matavimą iš dviejų. Jei matuosite aplink kaklą galite gauti netikslius išmatavimus.

Labai svarbu tiksliai išmatuoti. kaklo apimtį. Jei pakinktai parinkti tinkamai, juostų išsiskirimo „Y“ taškas turėtų gulėti tiesiai ant krūtinkaulio. Taip pat atkreipkite dėmesį ar aplink kaklą esanti medžiaga nespaudžia sanarių - medžiaga turi būti kiek įmanoma arčiau kaklo. Pakinktų paminkštinimas turi priglusti prie kaklo, taip tolygiai paskirstydamas tempimo jėgą.

Pakinktų kaklo išmatavimai turi būti kuo tikslesni. Jei per dideli-pakinktai slankios ant kūno, susiraukšlės ar trukdys judėjimui; jei per maži gali šunį sužeisti: įpjauti ar uždusinti.

 Šuns matavimas X-back pakinktams

Kaip išmatuoti šunį „X-Back“ pakinktams.

Reikalingi du matai:
Kaklo apimtis -
Prašome vadovautis instrukcija, kaip išmatuoti kaklo apimtį.
Tail matas
Pridėkite matavimo juostą krūtinkaulio viršutiniame taške. Veskite ją tarp priekinių kojų, tada aplink šonkaulius iki uodegos pradžios. Pakelkite uodegą, kad geriau rastumėte uodegos jungimosi su stuburu tašką.


Patikrinkite
atstumą iki uodegos pagrindo įtempdami diržus. Pakinktų diržai neturėtų siekti uodegos pagrindo, nebent diržai yra įtempti. Kuo šuns kailio danga tankesnė, tuo reikalingas didesnis diržų įtempimas.