Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

 

 

Jūsų pasitikėjimas mus įpareigoja!

 

 www.edog.lt  elektroninės parduotuvės personalas garantuoja, kad visi vartotojų pateikti duomenys yra saugomi nuo trečiųjų asmenų ir  naudojami tik tiesioginiam užsakymų vykdymui. Užtikriname Jus, kad mums patikėti Jūsų asmeniniai duomenys bus perduoti tik  partneriams, kurių pagalba būtina vykdant Jūsų užsakymą!

3 pagrindinės priežastys jaustis saugiais: 

  • Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus serveris su SSL-technika (Secure Socket Layer) ir 128 baitų kodavimu, kuris saugiai perduoda informaciją tik mums suprantamu formatu. 
  • Už elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes Jūs mokate pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje. Visų duomenų  saugumą užtikrina banko serveris. Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, bankai tokiu atveju prisiima visišką atsakomybę ir atlygina nuostolius.
  • Jūsų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių  teisės aktų: Asmens duomenų teisinės apaugos ir Elektroniniu būdu perduodamų duomenų apsaugos įstatymų direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys naudojami išskirtinai aiškiems tikslams ir saugomi ne ilgiau, nei tai būtina.  

Tai reikėtų žinoti:

Be registravimo formoje nurodytų klausimų mes  nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašome Jūsų informacijos, kurios panaudojimas Jums gali padaryti finansinės ar kitos žalos: prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ir tt.

Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Rašykite mums el paštu info@sleddog.lt ar adresu: Algirdo 37, Vilnius.

Mes jokiu būdu neperduodame Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą tretiesiems asmenims, išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius mūsų partnerius, kuriems šie duomenys yra būtini. Tačiau ir tokiais atvejais jiems pateikiami tik minimalūs būtini duomenys.

Elektroninėje parduotuvėje informacija apie Jūsų prekių krepšelio turinį išsaugoma atminose (Cookies), ir užsisakinėjant kitą kartą, juos galite vėl peržiūrėti. Norint užsiregistruoti arba užsisakyti prekių, mums reikalingi kliento duomenys. Jei jūs jau esate klientė/-as, galite prisijungti labai paprastai - tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Atminose saugomų duomenų dėka Jums nebereikės kaskart vėl iš naujo pildyti pateikiamos formos. Pasirinkta žvalgyklės (Browser) programa Jūs galite patys administruoti savo duomenis ir jei norite, juos užblokuoti.

 

Jūsų duomenų tvarkytojai yras šie:

Robertas Andriuška  www.edog.lt elektroninės parduotuvės valdytojas
Omniva, UAB  ir DPD  Lietuva, UAB :Perduodama adresų informacija, kad būtų galima siųsti siuntas