Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu specialių pasiūlymų nėra

VETRI REPEL SPRAY 236 ml

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

22,40 €

» Pridėti prie pageidavimų

Vetri Repel Spray  yra repelentas su natūraliais aliejais, siekiant apsaugoti jūsų augintinius nuo blusų, erkių, uodų ir musių.

Smulkiau

Vetri Repel Spray“ yra repelentas su natūraliais aliejais, siekiant apsaugoti jūsų augintinius nuo blusų, erkių, uodų ir musių.
Šis purškiklis yra blusas ir erkes atstumiantis produktas, pagamintas iš natūralių  aliejų. Vetri Repel Spray sudėtyje yra braziliški aliejai, gauti iš sertifikuotų miškų, kurie veikia kaip natūralus repelentas, kad apsaugotų augintinius nuo nepageidaujamų kenkėjų. Aliejus šimtmečiais naudojo vietiniai Amazonės miško gyventojai, slopindami kenkėjų mėgstamą kvapą ant odos, taip sukurdami  apsaugą nuo jų. Šiame produkte nėra pavojingų medžiagų ir jis neturi  toksinio poveikio, tad saugu augintiniams laišyti kailį ar odą. Vetri Repel purškiklis yra saugus naudoti ant patalynės ir gali būti naudojamas antkakliams, kurie sugeba sugerti aliejų.
Prieš kiekvieną naudojimą stipriai suplakite. Prieš naudodami, atidžiai perskaitykite visas instrukcijas.

gausiai purškite ant kailio, įskaitant kojas ir pilvą, tada, jei reikia, paskirstykite per visą  kailį. Atsižvelgiant į kailio storį, tipą ir ilgį, purškalą gali prireikti papildomai įtrinti, kad produktas patektų per visą kailį. Venkite sąlyčio su gleivine, uždengdami gyvūno nosį, burną ir akis, kai purškiate prie gyvūno galvos. Naudodami audinį, užtepkite produktą ant gyvūnų veido. Naudoti  pakartotinai kas 2-3 dienas arba pagal poreikį, prieš  gyvūnui išeinant į lauką. Purškite  dar kartą, kai gyvūnas sušlapo, nes produktas galėjo būti nuplautas. Saugu naudoti kasdien.

 Saugus naudoti šuniukams ir kačiukams. Laikykite dangtelį ant  buteliuko, kai jis nenaudojamas. Šį purškalą taip pat galima naudoti ant naminių gyvūnėlių patalynės ir priežiūros priemonių. Ši formulė nėra dažanti , tačiau prieš naudojimą rekomenduojame ją išbandyti ant audinio ar kitų paviršių.

VEIKLIOSIOS SUDEDAMOSIOS DALYS:
Citrinžolių aliejus 4%
Cinamono aliejus 1%
Sezamo aliejus 1%
Ricinos aliejus 0,5 proc.
 
INERTINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:
Išgrynintas vanduo 93,3 proc.
Vitaminas E 0,2 proc.

Skirta tik šunims ir katėms.
Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

ATSARGIAI: Venkite įkvėpimo ir patekimo į akis, nosį ir burną.