Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Non -Stop CaniX Belt

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

74,95 €

» Pridėti prie pageidavimų

Non -Stop CaniX Belt diržo unikali konstrukcija užtikrina maksimalų žmogaus nugaros saugumą, o tai padeda išlaikyti sveiką bėgimo stilių

Smulkiau

Non -Stop CaniX Belt unikali konstrukcija užtikrina maksimalų žmogaus nugaros saugumą, o tai padeda išlaikyti sveiką bėgimo stilių. Tai svarbu ne tik bėgiko sveikatai, bet ir jo greičiui. Diržas gaminamas atsižvelgiant į profesionalių lenktynių patirtį. Non -Stop CaniX Belt  yra sukurtas kartu su geriausiais Canicross sportininkais, skirta bėgimui ir visų lygių varžyboms .

Naujasis kvėpuojantis tinklelis leidžia diržą patogiai naudoti esant bet kokiai temperatūrai.
Purvas ar ledas nėra problema - lengvos aliuminio sagtys yra patvarios ir greitai užsegamas bet kokiomis sąlygomis. Non -Stop CaniX Belt  diržas turi slankų karabiną, todėl lengviau palaikyti ryšį su šunimi.

Non -Stop CaniX Belt   diržas yra labai lengvai reguliuojamas ir yra dviejų dydžių: mažas ir vidutinis. Jei norite turėti telefoną ar skanėstus šuniui, diržo nugaroje yra spandeksinė kišenė.

Tvirtas diržas, sveriantis vos 280 gramų, lengvas dėvėti.

Diržas yra su užraktu-karabinu  standartiniu lyno tvirtinimo tašku.

Techninės specifikacijos

  • Kvėpuojantis tinklelis
  • Hypalono sutvirtinimai
  • Nailono juostos
  • 3M atspindinčios juostos
  • Itin lengvas: vidutinio dydžio diržas sveria tik 280 gramų.

Prekės savybės
Kvėpuojantis: Naujoviška tinklinė medžiaga yra patvari ir kvėpuojanti. Tai leidžia reguliuoti temperatūrą ir vėdinti kūną.

Paslankus užraktas-karabinas: palengvina pusiausvyros išlaikymą, net jei šuo nelekia tiesiai. Galima kabinti du lynus. Galite užrakinti karabiną . Kadangi karabinas yra lengvas, jis nesijaus bėgant . Aliuminio karabinas gali išlaikyti 4 KN-  išbandytas traukiant mašiną!

Labai lengvai reguliuojamas: sureguliuokite diržą sau tinkamai. Galite reguliuoti juosmens ir kojų diržus. Be to, taip pat galite sureguliuoti diržų ilgį tarp dviejų diržo dalių, kad tiktų jums ir jūsų pasirinktam traukimo taškui.

Neslystantis: Priekinis dirželis pritvirtinimo vietose yra su silikono sluoksniu, kad  laikytųsi vietoje ir neslystų.

Didelės apkrovos sagtys: Mūsų naujoji sagčių sistema yra ypač patvari ir lengvai atrakinama. Dirželius galite nuimti per kelias sekundes, tačiau prireikus jie sulaikys didelę jėgą. Šios sagtys yra patvarios,  atsisparios  purvui ir ledui.

Kišenė: elastinga kišenė nugaroje leidžia laikyti asmeninius daiktus bėgiojant.

Mažiausias dydis ( juosmens apimtis )                    Didžiausias dydis (juosmens apimtis)
S: 45 cm                                                                   90 cm
M: 60 cm                                                                  115 cm