Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti

Naujienlaiškis

Kategorijos

Gamintojai

Annamaet GLYCOCHARGE

Prekė: Turime sandelyje

Kaina:

37,00 €

» Pridėti prie pageidavimų

Annamaet GLYCOCHARGE  idealus papildas šunims po krūvio , sukurtas greitam  raumenų glikogeno atsargų atstatymui po darbo ar aktyvios fizinės

Smulkiau

Annamaet Glycocharge  idealus papildas šunims po krūvio , sukurtas greitam  raumenų glikogeno atsargų atstatymui po darbo ar aktyvios fizinės. Papildas  turėtų būti suduotas šunims  per 30 minučių po fizinio krūvio. Atliekant tyrimą su  šunimis bėgikais buvo nustatyta, kad po Glycocharge naudojimo šunys visiškai atsistatė po  24 valandų.

Nauda:

Glikogenas yra vienas iš "degalų"  kūno naudojamų  intensyvios veiklos metu. Tai energiją duodantis papildas, kuris suteikia ištvermę ir yra sintetinamas iš angliavandenių.
Ankstesni bandymai naudojant  "angliavandenių apkrovą" parodė, kad šunims,  šeriant juos labai daug angliavandenių  turinčia  dieta, sumažėjo fizinis pajėgumas ir darbo našumas. Šunys turi didesnes  energijos atsargas nei žmogės. Tačiau esant aukštam aktyvumo lygiui, raumenims reikalingos energijos kiekis negali būti gaunamas tik iš oksidacinio metabolizmo proceso ir todėl yra naudojamos raumenų  glikogeno atsargos.
Po aktyvumo naudojimas Annamaet Glycocharge papildas padeda atstatyti raumenų glikogeno atsargas į pradinį lygį.


Atsistato  per 24 valandas:

Tyrimai parodė, kad glikogeno lygis dirbantiems šunims, kuriems buvo duotas Glycocharge papildas praėjus  4 val.  po vartojimo pasiekė 88% pradinio lygio, o po 24 val  jų glikogeno lygis buvo 97% pradinio lygio.
Glikogeno lygis šunų, kurie buvo girdomi tik vandeniu niekada neviršijo 69% pradinio lygio per tą patį laikotarpį.
Glycocharge papildas šunims turi būti suduotas  iš karto po aktyvos veiklos (geriausia per 30 minučių), tada duoti šunimis 2 valandų poilsio laikotarpį pilnam  Glycocharge įsisavinimui. Jei papildas bus suduodamas  vėliau nei 30 minučių po krūvio, jo   veiksmingumas sumažėja, ir jei šunys negavo  bent dvi valandas poilsio, Glycocharge bus sudegintas kaip kuras, taip ir  netapęs  raumenų glikogeno atsargomis.

Glycocharge papildas yra sausi milteliai, kuriuos galima sumaišyti šiltame vandenyje arba sušaldyti į ledo kubelių skanėstus.

Dozavimo instrukcija:

Kiekvieniems 23 kg. kūno svorio - ištirpinama 2 semtuvėliai (pridedama) 0,470 litro vandens ir suduoti  per 30 minučių po darbo. 11 kg  šunims, naudoti 1 samtelį papildo.

Sudedamosios dalys:

Malto Dekstrinai, naminių paukščių kepenys, džiovintų kiaušinių produktas, dekstrozė, druska, kalio chloridas, kalcio karbonatas, magnio oksidas, geležies proteinatas, Bevandenis betainas, Sausos alaus  mielės, cinko proteinatas, mangano proteinatas, vario proteinatas, D-kalcio pantotenatas, vitaminas B12 ,  L-karnitinas, piridoksino hidrochloridas, vitamino A acetatas, vitaminas D3, tiamino mononitratas, kalcio jodatas